دربارهء سایت کتابت، اهداف و شیوه تماس

پشتیبانی

■ ■ ■
درباره پیدا نکردید فهرست موضوعی همه کتابها خانه
  سایت کتابت خرید اینترنتی کتابهای شیلات و علوم دریایی
پشتیبانی  
کتابهای رایگان شیلات و آبزیان کتابهای چاپ  جدید شیلات و آبزیان خرید بسته ای کتاب طبقه بندی موضوعی کتابها
درباره سایت کتابت:

آغاز

◄ سایت کتابت، زیرمجموعهء گروه سایت‌های فیش‌بیس (fishbase.ir) با شانزده سال سابقهء فعالیت است.
◄ سایت کتابت، 7 سال پیش با هدف فروش کتاب فیزیکی (چاپی) ارزان به علاقمندان تاسیس شد. با عدم همکاری و موافقت ناشرین به تخفیف کتاب، آن پروژه کنسل گردید. امروز با تغییر شکل به صورت سایت کنونی در خدمت شما هستیم.
◄ آرشیو کتابت بیش از 2500 کتاب تخصصی شیلات و آبزیان و سایر علوم دریایی، با طبقه‌بندی محتوایی دقیق را در اختیار دارد و دائما نیز در حال افزایش است.
◄ با توجه به تعطیلی بسیاری از سایت‌های دانلود معروف جهان، و در کنار آن وقت زیادی که جستجو برای پیدا کردن کتاب از شما خواهد گرفت، خرید فایل‌ها از کتابت پیشنهاد می‌شود.

◄ عواید حاصل از فروش در سایت کتابت، صرف توسعهء سایت فیش‌بیس (fishbase.ir) می‌شود.

◄ قیمت کتاب‌ها به گونه‌ای است که برای خرید آنها نیاز به رمز پویا ندارید.
◄ بخشی از کتاب‌ها رایگان ارائه می‌شوند.
◄ سایت ما تابع قوانین مالکیت معنوی داخلی ایران است، از اینرو کتاب‌های داخلی را عرضه نمی‌کنیم. برای تهیه کتاب‌های فارسی به کتابفروشی‌های آنلاین مراجعه کنید.
◄ اگر کتابی را در فهرست سایت پیدا نکردید، به ما پیام بدهید تا برای شما جستجو کنیم (کتاب درخواستی).

1. اهداف:

◄ ارائهء کتاب الکترونیک انگلیسی، با قیمت بسیار ارزان یا رایگان.
◄ تامین بخشی از مخارج گروه سایت‌های فیش‌بیس، از درآمد این سایت. کلیه درآمدهای حاصل از این سایت در خودِ سایت fishbase.ir هزینه خواهد شد.

2. مالکیت:

◄ این سایت و مسئولیت آن، متعلق به گروه سایت‌های فیش‌بیس (تاسیس: 1383) است، اما به لحاظ مدیریتی، مستقل عمل می‌کند.

3. تماس

◄ در هرزمان، چه برای خرید یا هرنوع سوال دیگر، می‌توانید با آی.دی تلگرام Web57@ در تماس باشید. همچنین با ایمیل فیش بیس به آدرس info @ fishbase . ir در خدمت شما هستیم، لطفا عنوان ایمیل را "کتابت" بگذارید.

4. خرید کتاب‌ها

◄ خرید فایل‌های pdf در سایت ما به واسطهء درگاه‌های پرداخت قانونی و مجاز در ایران (فعلا دو سرویس‌دهندهء پارس پال و آی‌دی پِی)، و با واسطهء پورت بانکی انجام می‌شود. اگر با این سیستم خرید مشکلی دارید، به پشتیبان پیام بدهید تا روش پرداخت دیگر ارائه شود (تلگرام و یا چت داخل سایت).

5. پشتیبانی

در هر مرحله از خرید که هستید، حتی قبل از تصمیم به آن، سوالات خود را به آی.دی تلگرام سایت: web57 ارسال کنید یا در صورت آنلاین بودن پشتیبان داخلی سایت، چت را شروع کنید. همچنین برای رفع مشکلات مرتبط با دانلود و اینترنت و ... در خدمت شما هستیم.
اگر عنوان کتاب را ندارید، اما در مورد موضوع خاصی دنبال کتاب می‌گردید، به پشتیبان پیام بدهید تا چند عنوان را به شما پیشنهاد بدهد.

 
 
 
 
 
اینستاگرام کانال تلگرام fishbase.ir با حمایت:

صفحه اصلی | همه کتابها| فهرست موضوعی| درباره ما| دنبال کتاب می‌گردید؟

کلیه حقوق این وبسایت، برای ketabet.ir محفوظ است. این سایت جزو گروه سایت‌های فیش‌بیس دات آی.آر. (بانک اطلاعاتی ماهیان ایران) است.