صفحه پرسش و پاسخ در مورد سایت

پشتیبانی

■ ■ ■
درباره پیدا نکردید فهرست موضوعی همه کتابها خانه
  سایت کتابت خرید اینترنتی کتابهای شیلات و علوم دریایی
پشتیبانی   کتابهای رایگان شیلات و آبزیان کتابهای چاپ  جدید شیلات و آبزیان خرید بسته ای کتاب طبقه بندی موضوعی کتابها
پرسش‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید:

 

◄ من برای خرید، مشکل دریافت "رمز پویا" دارم

• پاسخ: خریدهای در حد سایت ما، تا این لحظه نیاز به "رمز پویا" یا رمز یکبارمصرف، ندارد و رمز دوّم کافی است.

◄ من کتاب را از شما خریداری کردم، قبل از اتمام دانلود، دچار قطعی شدم. دیگر به لینک دسترسی ندارم. چکار کنم؟

• پاسخ: یکی از اطلاعات اثبات خرید خود (مثلا ایمیل تایید که برای شما می‌آید، اسکرین‌شات و...)، به پشتیبان سایت ارسال کنید تا بلافاصله لینک دانلود مجدد برای شما ارسال شود.

◄ پس از خرید، تا چه مدتی می‌توانم دانلود کنم؟

• پاسخ: بسته به نوع خرید، بین 12-18 ساعت لینک سالم می‌ماند، اما به محض دانلود موفق از جانب شما، لینک خود به خود منقضی می‌شود.

◄ من امکان خرید آنلاین ندارم، گاهی هم بخاطر ارزان بودن کتاب‌ها، بعضی بانکها امکان تراکنش آنلاین نمی‌دهند. چکار کنم؟

• پاسخ: به پشتیبان پیام بدهید تا بتوانید پرداخت مستقیم کارت به کارت داشته باشید. همچنین خریدهای در حد سایت ما، تا این لحظه نیاز به "رمز پویا" ندارد و رمز دوّم کافی است.

◄ فرمت کتاب‌های الکترونیکی چیست و برای خواندن آنها به چه برنامه‌ای نیاز دارم؟

• پاسخ: کتاب‌های الکترونیکی یا ایبوک، فرمت‌های گوناگونی دارند، اما در حال حاضر ما تنها با فرمت pdf رائه می‌کنیم. برای دیدن فایل pdf نیاز به برنامه‌ای نظیر آکروبات ریدر (Adobe acrobat reader) است. این برنامه یک برنامهء رایگان است. همچنین روی گوشی و تبلت نیز از این برنامه یا برنامه‌های پیشفرض خود گوشی می‌توانید استفاده کنید.

◄ پس از هدایت شدن به صفحه پرداخت آنلاین و پرداخت آن، هنگام برگشتن، ارتباطم قطع شد. باید چکار کنم؟

• پاسخ: اگر پرداخت موفق بوده باشد، از شرکت پرداخت‌یار رسمی "پارس پال"، و یا "آی.دی. پِی" فاکتور به شما ایمیل می‌شود. در غیر اینصورت مبلغ بعد از زمان متداول، به حساب شما برخواهد گشت و این یک فرآیند ماشینی و بدون دخالت انسان و توسط بانک است.

◄ قصد دارم تعداد زیادی کتاب بخرم، برای من سخت است که برای هرکدام از آنها جدا پرداخت کنم. چکار کنم؟

• پاسخ: فعلا امکان ایجاد سبد خرید نداریم (در برنامه نزدیکمان است)، اما می‌توانید با پشتیبان هماهنگ کنید که مبلغ مجموع را به حساب سایت واریز و بصورت دستی لینک دانلود را دریافت کنید.

◄ پس از دانلود بستهء فشرده کتاب، امکان باز کردن آن را ندارم. مشکل چیست؟

• پاسخ: بسته شما با مشکل دانلود شده. حجم فایل دانلودی، باید دقیقا برابر حجمی باشد که کنار آن در سایت نوشته‌ایم (پس از خرید این اطلاعات را می‌بینید). در هر صورت، نگران نباشید، شما باز هم امکان دانلود دارید. اگر مشکلی بود، با پشتیبان تماس بگیرید تا به شما کمک کند دوباره دانلود کنید.

◄ ساز و کار پرداخت‌ها در سایت شما امن است؟

• پاسخ: ما در حال حاضر، از کلیدهای پرداخت دو مجموعهء آی دی پِی (idpay) و شرکت پرداخت‌یار پارس‌پال استفاده می‌کنیم که سرویس‌دهنده قانونی و تاییدشده پرداخت‌های بانکی هستند. بنابراین ساز و کار پرداخت از طریق این مجموعه ،کاملا امن است. اگر باز هم با این سایت‌ها مشکل دارید، با پشتیبان تماس بگیرید تا برای پرداخت کارت به کارت راهنمایی شوید.

◄ فایل pdf دانلود شده باز نمی‌شود. علت چیست؟

• پاسخ: فایل‌ها یک به یک تست شده‌اند. علت این مشکل، نسخه‌های غیررسمی برنامه آکروبات ریدر است. یک پیشنهاد به شما، این است که آکروبات ریدر را ببندید. سپس بدون اینکه به فایل دانلودی کاری داشته باشید، خود برنامه آکروبات ریدر را باز کنید، سپس در همین حالت، روی فایل کتاب کلیک کنید. سوال بیشتر را نیز از پشتیبان بپرسید تا به شما کمک کند.

◄ آیا داخل کتاب الکترونیک می‌توان واژه‌ای را جستجو کرد؟

• پاسخ: کتاب‌های الکترونیک pdf با شیوه‌های مختلف تهیه می‌شوند. گاهی از اول به قصد الکترونیک شدن ساخته شده‌اند و گاهی نیز از کتاب‌های فیزیکی و چاپی اسکن تهیه می‌شود. در مورد اول مشکلی برای سرچ نیست. در مورد دوم، ممکن است امکان سرچ باشد یا نباشد. معمولا برای سبک‌شدن فایل اسکن شده، ترفندهایی زده می‌شود که طی آن مجددا امکان سرچ هم ایجاد می‌گردد (استخراج متن از عکس اسکن شده).

◄ نمی‌توانم کتاب مدّ نظر خودم را پیدا کنم، آیا همه کتاب‌های شما همین است؟

• پاسخ: ما سه هزار عنوان کتاب شیلات و آبزیان داریم! بدیهیست مدیریت این تعداد بسیار سخت است و نمی‌توان همه آنها را در سایت قرار داد. اما اگر موردی نیاز داشتید، پیام بدهید تا درگاه خرید آن را سریعا آماده کنیم.

◄ من برای تحقیق پایان نامه خودم نیاز به مجموعه ای از کتاب‌ها دارم، اما نام آنها را نمی‌دانم. چطور کتاب انتخاب کنم؟

• پاسخ: ما آماده‌ایم برای انتخاب کتاب به شما مشاوره آنلاین و رایگان بدهیم. همچنین در یک برنامه منظم، برای همه کتاب‌ها صفحهء فهرست مطالب را قرار خواهیم داد.

 

■ اگر جواب سوال خود را نگرفتید، به ما پیام بدهید، با کمال میل پاسخگو هستیم.

 
 
 
 
 
اینستاگرام   fishbase.ir با حمایت:

صفحه اصلی | همه کتابها| فهرست موضوعی| درباره ما| دنبال کتاب می‌گردید؟

کلیه حقوق این وبسایت، برای ketabet.ir محفوظ است. این سایت جزو گروه سایت‌های فیش‌بیس دات آی.آر. (بانک اطلاعاتی ماهیان ایران) است.